Сделать стартовой | В закладки
  Home
  Register
Поиск по сайту:
Панель управления
   
Логин :  
Пароль :  
 
    Регистрация
Напомнить пароль?
   Карта сайту
 
Головна сторінка
Історія школи
Історія сайту
Адміністрація
   
Заклад загальної середньої освіти
Початкова школа
Основна та старша школа
   
Державна атестація
"Нова українська школа"
Реформування освіти
2018-2019 - Рік французької мови в Україні
   
Організація освітнього процесу
Нормативні документи
Розклад уроків
Накази
Розклад додаткових занять
Режим роботи закладу
Група продовженого дня
Охорона життя та здоров'я
Безпека закладу
Національно-патріотичне виховання
ЗНО-2019
ДПА-2019
   
   
Шкільне методичне об"єднання
Семінари
   
   
Сторінки членів педколективу
Гергель Т.П.
Брохштут В.Ю.
Завадська Л.М.
Соколова І.І.
Щербак О.В.
Островерхова Н.І.
Сіденко О.І.
Ткаченко Ю.І.
Вайнштейн Т.А.
Смолянінова Т.В.
Григоренко Н.І.
Петренко П.О.
Шереметьєва М.О.
Щербак Ю.Ю.
Меліхова Х.С.
Забеліна Г.Д.
Вовк Л.О.
Коломійцева М.М.
Шойхет Г.И.
Кесарєва В.О.
Гречихіна О.М.
Столяревська Н.В.
Хавіна С.Я.
   
Батьківська рада
Рада закладу
   
Обдарована молодь
Обдарована молодь. Нормативні документи
Шкільна академія наук "Ришон"
Турніри, олімпіади, конкурси
   
   
КНЕСЕТ
Структура КНЕСЕТА
Проектна діяльність
Клуб інтернаціональної дружби
Склад КНЕСЕТА
Новини від КНЕСЕТА
   
Волонтерська організація "Спілка сердець"
Психологічна служба
   
Соціально-педагогічна консультація
Стоп булінг
   
   
Бібліотека
Нормативні документи
Відбір та замовлення підручників
Інформаційна сторінка
Медіатека
   
   
Новини
Фотогалерея
   
Шкільна газета«Хаверим»
   
Музейний комплекс
Музей «Біль і надія єврейського народу»
Музей «Євреї в Україні»
Музей Хасидизму
Художня галерея "Єврейські мотиви"
Музей "А ідише маме"
   
   
Класні колективи
2-А
1-А
3-А
4-А
5-А
6-А
7-А
8-А
9-А
10-А
11-А
   
   
Прозорість та інформаційна відкритість закладу
Статут
Структура
Педагогічний колектив
Правила прийому до закладу освіти
Робочий навчальний план
Територія обслуговування
Мережа
Моніторинг якості освіти
Вакансії
Умови доступності
Нормативні документи
Надходження за бюджетні кошти
Фотозвіт
   
Матеріально-технічне забезпечення
Благодійна допомога
Кошторис-2019
Додаткові освітні послуги
Надходження та використання загального фонду
Дистанційне навчання
Міжнародна співпраця
   
Выпускники
Випуск-2017
Випуск-2016
Випуск-2018
   

 
   Гуртки, клуби, секції
 
Клуб патриотического воспитания.
Спортивні секції: бокс, футбол, бил'ярд, настільний теніс, шахи, шашки.
Студія образотворчого мистецтва та єврейської традиції
Батьківський клуб «Мишпуха»
Хор єврейської пісни «Мадригот»
Шумовий оркестр «Хаверим»
 
  Школьная газета
 
Редакция «Пятая свеча»



Смотреть все выпуски
 
  Школьные музеи
 
«Свет Хасидизма»


«Євреї в Україні»


«Біль і надія»
 
   Летопись школы
 
Дорогие друзья!

Мы хотим написать книгу о школе, об учителях, которые работали в ней, об учениках и родителях, о наших друзьях. Обращаемся ко всем, чья судьба была связана с еврейской школой: напишите о себе, где Вы сейчас работаете или учитесь, чем занимаетесь.Из Ваших воспоминаний и фотографий будет создано самое уникальное школьное сочинение. Будем рады всем, кто откликнется.

 E-Mail: Написати
 
  Наш опрос
 
В чем сегодня больше всего нуждается наше образование?

в современных руководителях
в квалифицированных педагогах
в индивидуальных подходах к ученику
в современной материальной базе
в качественных учебных программах и учебниках
в уменьшении нагрузки учащихся
в увеличении нагрузки учащихся
в отмене домашних заданий
в проведении реформы

 
   Архив новостей
 
Июнь 2019 (7)
Май 2019 (20)
Апрель 2019 (35)
Март 2019 (30)
Февраль 2019 (36)
Январь 2019 (25)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (28)
Октябрь 2018 (52)
Сентябрь 2018 (47)
Август 2018 (11)
Июль 2018 (5)
Июнь 2018 (37)
Май 2018 (30)
Апрель 2018 (38)
Март 2018 (136)
Февраль 2018 (37)
Январь 2018 (26)
Декабрь 2017 (32)
Ноябрь 2017 (29)
Октябрь 2017 (25)
Сентябрь 2017 (36)
Август 2017 (15)
Июль 2017 (4)
Июнь 2017 (13)
Май 2017 (29)
Апрель 2017 (18)
Март 2017 (27)
Февраль 2017 (20)
Январь 2017 (24)
Декабрь 2016 (31)
Ноябрь 2016 (23)
Октябрь 2016 (28)
Сентябрь 2016 (22)
Август 2016 (13)
Июль 2016 (11)
Июнь 2016 (35)
Май 2016 (18)
Апрель 2016 (24)
Март 2016 (25)
Февраль 2016 (33)
Январь 2016 (51)
Декабрь 2015 (16)
Ноябрь 2015 (20)
Октябрь 2015 (15)
Сентябрь 2015 (25)
Август 2015 (6)
Июль 2015 (1)
Июнь 2015 (5)
Май 2015 (13)
Апрель 2015 (22)
Март 2015 (28)
Февраль 2015 (32)
Январь 2015 (10)
Декабрь 2014 (27)
Ноябрь 2014 (55)
Октябрь 2014 (23)
Сентябрь 2014 (35)
Август 2014 (10)
Июль 2014 (4)
Июнь 2014 (4)
Май 2014 (16)
Апрель 2014 (24)
Март 2014 (20)
Февраль 2014 (10)
Январь 2014 (23)
Декабрь 2013 (8)
Ноябрь 2013 (8)
Октябрь 2013 (11)
Сентябрь 2013 (19)
Август 2013 (8)
Июль 2013 (2)
Июнь 2013 (4)
Май 2013 (12)
Апрель 2013 (3)
Март 2013 (2)
Февраль 2013 (5)
Январь 2013 (3)
Декабрь 2012 (10)
Ноябрь 2012 (7)
Октябрь 2012 (5)
Сентябрь 2012 (5)
Июль 2012 (8)
Май 2012 (8)
Апрель 2012 (4)
Март 2012 (7)
Февраль 2012 (17)
Январь 2012 (6)
Декабрь 2011 (1)
Ноябрь 2011 (3)
Октябрь 2011 (10)
Сентябрь 2011 (3)
Август 2011 (1)
Июнь 2011 (5)
Май 2011 (5)
Апрель 2011 (7)
Март 2011 (12)
Февраль 2011 (8)
Январь 2011 (2)
Декабрь 2010 (6)
Ноябрь 2010 (5)
Октябрь 2010 (7)
Сентябрь 2010 (2)
Август 2010 (1)
Июнь 2010 (2)
Май 2010 (7)
Апрель 2010 (4)
Март 2010 (5)
Февраль 2010 (6)
Январь 2010 (5)
Декабрь 2009 (6)
Ноябрь 2009 (8)
Октябрь 2009 (22)
Сентябрь 2009 (7)
Июль 2009 (1)
Июнь 2009 (1)
Май 2009 (3)
Апрель 2009 (7)
Март 2009 (2)
Февраль 2009 (6)
Январь 2009 (8)
Декабрь 2008 (1)
Ноябрь 2008 (9)
Июнь 2008 (1)
Май 2008 (2)
Апрель 2008 (14)
Март 2008 (2)
Февраль 2008 (10)
Декабрь 2007 (15)
Ноябрь 2007 (1)
Октябрь 2007 (17)
Сентябрь 2007 (1)
 



 
Фестиваль ораторського мистецтва Хавіна С.Я., Турніри, олімпіади, конкурси, Новини, Випуск-2018
 
 

04.10. 2017 року було проведено І (районний) етап  обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів  10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин) .

На підставі рішення журі Фестивалю Герман Ярослав, учень 10 класу, визнаний переможцем у номінації «Сценічна виразність».


 


 

Екранізація творів ЗНО-2018 (українська мова та література), Хавіна С.Я.
 
 
Для підготовки до ЗНО пропоную учням 11 класу посилання для перегляду екранізацій класичних творів української літератури:
1. «Дума про Марусю Богуславку» -  https://www.youtube.com/watch?v=Yvm6dtaO_DI
2. «Слово про похід Ігорів» -  https://www.youtube.com/watch?v=dgRnPd24vo4
3. «Енеїда» Котляревського -  https://www.youtube.com/watch?v=jatrKiErgqA
4. «Наталка Полтавка» Котляревського -  https://www.youtube.com/watch?v=J0i0XnrZln0
5. «Катерина» Шевченка -  https://www.youtube.com/watch?v=kZQzZwNXGMQ
6. «Чорна рада» Куліша -  https://www.youtube.com/watch?v=Bo2AXywvhs0
7. «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Левицького -  https://www.youtube.com/watch?v=U_ZoCXvE5A8
8. «Мартин Боруля» Івана Карпенко-Карого -  https://www.youtube.com/watch?v=rdNxd48uXqU
9. «Тіні забутих предків» Коцюбинського -  https://www.youtube.com/watch?v=cREQ9j6fEXI
10. «Лісова пісня» Лесі Українки -  https://www.youtube.com/watch?v=Bd5OCfnL7RA
11. «Камінний хрест» В. Стефаника -  https://www.youtube.com/watch?v=hECJ3qgHZrw
12. «Момент» В. Винниченка -  https://www.youtube.com/watch?v=ixKAa5KNktw
13. «Мина Мазайло» Миколи Куліша -  https://www.youtube.com/watch?v=ohABDBnf3kE
14. «Україна в огні» Довженка -  https://www.youtube.com/watch?v=wTOojCj7g2M
15. «За мить щастя» Гончара -  https://www.youtube.com/watch?v=A7QwDpz3wrg
16. «Тигролови» Івана Багряного -  https://www.youtube.com/watch?v=kQ_fGYnWRp8

Подробнее --->
 

«SUNFLOWER»-2017 Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» 

ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ВІДБУДЕТЬСЯ  30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ


Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2017 р. до 28.10.2017 р.   

З усіх питань звертатися до координатора гри, учителя української мови та літератури Хавіної Сусанни Яківни


 

Список літератури для читання влітку 10 клас Хавіна С.Я., 11-А
 
 

Список літератури для читання влітку 10 клас

ЛІТЕРАТУРА 70-90-х років ХІХ ст.

Іван Нечуй-Левицький “Кайдашева сім’я”

Панас Мирний (П.Рудченко) “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”

Іван Карпенко-Карий (І. Тобілевич) “Мартин Боруля”

Михайло Старицький “Оборона Буші”

Іван Франко «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Безмежнеє поле…», “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”, “Чого являєшся мені...” , “Легенда про вічне життя», “Розвивайся ти, високий дубе...”, “Декадент”, “Мойсей”,“Сойчине крило”

Борис Грінченко “Каторжна”


УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 10-х років ХХ ст.

Михайло Коцюбинський Intermezzo ”, “Тіні забутих предків”

Ольга Кобилянська “Земля”

Василь Стефаник “Камінний хрест”

Леся Українка (Лариса Косач) Contra spem spero !”, “І все-таки до тебе думка лине...”, “ To be or not to be ?..”, “І ти колись боролась, мов Ізраїль...”, “Хвиля”, “Стояла я і слухала весну…”, “Все- все покинуть, до тебе полинуть…”, “Уста говорять: “Він навіки згинув!..”, “Лісова пісня”

Микола Вороний “Іванові Франкові”, “Блакитна Панна”,  “Інфанта”

Олександр Олесь (О. Кандиба) “З журбою радість обнялась...”, “Чари ночі”, “О слово рідне! Орле скутий!..”,  “По дорозі в Казку”

Володимир Винниченко “Момент”









 

Список української літератури для читання влітку 8 клас Хавіна С.Я., 9-А
 
 

Список укра їнської лі тератури для читання влітку 8 клас


Іван Карпенко-Карий «Сто тисяч»

Михайло Коцюбинський «Дорогою ціною»

ОлександрДовженко «Ніч перед боєм»

Ніна Бічуя «Шпага Славка Беркути»

В олодимир Дрозд«Білий кінь Шептало»
Юрій Винничук «Місце для дракона»

 

Валентин Чемерис «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання»


 

Список української літератури для читання влітку 6 клас Хавіна С.Я., 7-А
 
 

Список укра їнської л ітератури для читання влітку 6 клас


Володимир Винниченко «Федько-халамидник»

Оксана Іваненко «Друкар книжок небачених»

Емма Андієвська «Казка про яян», «Говорюща риба»

Всеволод Нестайко «Тореадори з Васюківки»

Ярослав Стельмах «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»

Леся Воронина «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9»


 

ПІДСУМКИ "СОНЯШНИК-2017" Соколова І.І., Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 
Підбито підсумки VIII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»-2017.  У нашій школі у грі брали участь учні 1-11 класів. Серед 71 учасника:

Диплом І ступеня регіонального рівня отримали : Зимогляд С. (8-А) , Боєва Т. (9-А), Драпкіна О. (9-А) , Гавриченкова К. (9-А), Фредриксен А. (9-А), Факлієр М. (10-А).

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня: Амчиславський А. (9-А), Марченко Д. (5-А), Афанасьєв М. (9-А), Герман Я. (9-А) , Донченко О. (9-А), Неводничий А. (9-А) , Махаринська Л. (10-А).

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня: Денисюк О. (6-А), Котоміна К. (6-А) , Тарабановська В. (6-А), Кияшко А. (7-А) , Шляхецька С.(7-А).

Переможців нагороджено Дипломами та подарунками.  ВІТАЄМО!!! Також вітаємо і вчителя української мови та літератури Хавіну Сусанну Яківну, яка підготувала переможців.



 

Підсумки міського етапу конкурсу "Мій родовід" Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 
18 травня 2017 року в Палаці дитячої та юнацької творчості «ІСТОК» пройшов Фестиваль «Веселкою сплелися кольори», у рамках якого відбулось нагородження переможців міськ ого  конкурс у учнівських творчо-пошукових робіт «Мій родовід» .

Колпак Софія , учениця 11 класу, посіла ІІ місце в номінації «Традиції моєї родини»!

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!

  Підсумки міського етапу конкурсу "Мій родовід"


 

Вітаємо з перемогою! Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 
Підбито підсумки І (районного) етапу міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт  "Мій родовід".  У номінації " Традиції моєї родини" Колпак Софія (11-А) посіла І місце. У номінації " Мій родовід: від витоків до сучасності" Боєва Марина (11-А) посіла ІІІ місце. Вітаємо дівчат та керівника, учителя української мови та літератури, Хавіну С.Я. з перемогою!!! Бажаємо Соні Колпак перемоги в ІІ (міському) етапі!!! 



 

Турнір юних журналістів Хавіна С.Я., Турніри, олімпіади, конкурси
 
 
9 березня 2017 року пройшов районний етап ІХ міського турніру юних журналістів. Нашу школу представляла команда «Хадашот Шелану» у складі:

Герман Ярослав (капітан), Драпкіна Олександра, Фредриксен Анна, Літовка Вероніка.

Турнір юних журналістів


 

  Информационный стенд
 


Травень

2 травня - Тематичні уроки, присвячені Чорнобильській трагедії. День пам’яті жертв Катастрофи. Хвилина мовчання.

7 травня - Акція «Посади квітку в пам’ять загиблих солдат Армії оборони Израїлю та загиблих у роки Другої Світової війни»

8 травня - Творчий урок у галереї «Єврейські мотиви».

10 травня - Свято, присвячене Дню Незалежності Ізраїлю.

12-14 травня - Міжнародна олімпіада з єврейської традиції (Ізраїль)

21 травня-ЗНО з математики

23 травня, 15.00 - Лаг-баОмер в екопарку

23 травня - ЗНО з укр.мови та літератури

24 травня, 10.00 - Свято Останнього дзвоника

30 травня - Педрада
 
  Найти нас очень легко!
 
Старша школа



Початкова школа

 
  Корисні посилання
 
Мiнiстерство освiти і науки України

Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

МВС УКРАЇНИ



Портал ХАНО


Педагогічна преса

Система тестування знань - Тесторiум

Національна дитяча «гаряча» лінія

 
  Наши друзья
 
 
   Администрация
 
 Админ проекта: BaLIsTIkA
 Icq: 199519271
 E-Mail: Написать мне

 Руководитель: Тетяна Вайнберг
 E-Mail: Написать мне
 
 
 

Главная страница | Реєстрація | Добавить новость

Copyright © 2007 www.sc170.kharkov.ua | BaLIsTIkA | ITAS Hosting :)

Rambler's Top100