Сделать стартовой | В закладки
  Home
  Register
Поиск по сайту:
Панель управления
   
Логин :  
Пароль :  
 
    Регистрация
Напомнить пароль?
   Карта сайту
 
Головна сторінка
Історія школи
Історія сайту
Адміністрація
Педколектив
Державна атестація навчального закладу
Школа сьогодні
   
Організація навчально-виховного процесу
Нормативні документи
Розклад уроків
Робочий навчальний план
Мережа
Накази
Конкурсне приймання
Розклад додаткових занять
Розклад дзвінків
Група продовженого дня
ДПА-2018
ЗНО-2018
ЗНО-2018 (англійська мова)
Охорона життя та здоров'я
Безпека закладу
2017-Рік Японії в Україні
Національно-патріотичне виховання
   
   
Організація науково-методичної діяльності
Семінари
Моніторинг якості освіти
   
   
Сторінки педколективу
Гергель Т.П.
Брохштут В.Ю.
Завадська Л.М.
Соколова І.І.
Щербак О.В.
Островерхова Н.І.
Сіденко О.І.
Саленко Н.В.
Ткаченко Ю.І.
Вайнштейн Т.А.
Смолянінова Т.В.
Григоренко Н.І.
Петренко П.О.
Шойхет Г.И.
Кесарєва В.О.
Гречихіна О.М.
Вайнберг Т.Б.
Столяревська Н.В.
Хавіна С.Я.
   
Батьківська рада
Рада школи
   
Обдарована молодь
Обдарована молодь. Нормативні документи
Шкільна академія наук "Ришон"
Турніри, олімпіади, конкурси
   
   
КНЕСЕТ
Структура КНЕСЕТА
Проектна діяльність
Клуб інтернаціональної дружби
Склад КНЕСЕТА
Новини від КНЕСЕТА
   
Волонтерська організація "Спілка сердець"
Психологічна служба
Соціально-педагогічна консультація
   
Бібліотека
Інформація про бібліотеку
Електронні підручники
Навчально-освітні ресурси
Новинки літератури
Виставки, календар
Медіатека
Корисні посилання
   
   
Новини
Фотогалерея
   
Шкільна газета«Хаверим»
   
Музейний комплекс
Музей «Біль і надія єврейського народу»
Музей «Євреї в Україні»
Музей Хасидизму
Художня галерея "Єврейські мотиви"
Музей "А ідише маме"
   
   
Класні колективи
4-А клас
3-А клас
2-А класс
5-А класс
6-А класс
7-А класс
8-А класс
9-А класс
10-А класс
11-А класс
   
   
Выпускники
Випуск-2016
   
Дистанційне навчання
Міжнародна співпраця
   
Благодійна допомога
Нормативні документи
   
Додаткові освітні послуги
Вакансії
   
Архів
Початкова школа
Робочий навчальний план 2015/2016
Основна та старша школа
   

 
   Гуртки, клуби, секції
 
Клуб патриотического воспитания.
Спортивні секції: бокс, футбол, бил'ярд, настільний теніс, шахи, шашки.
Студія образотворчого мистецтва та єврейської традиції
Батьківський клуб «Мишпуха»
Хор єврейської пісни «Мадригот»
Шумовий оркестр «Хаверим»
 
  Школьная газета
 
Редакция «Пятая свеча»



Смотреть все выпуски
 
  Школьные музеи
 
«Свет Хасидизма»


«Євреї в Україні»


«Біль і надія»
 
   Летопись школы
 
Дорогие друзья!

Мы хотим написать книгу о школе, об учителях, которые работали в ней, об учениках и родителях, о наших друзьях. Обращаемся ко всем, чья судьба была связана с еврейской школой: напишите о себе, где Вы сейчас работаете или учитесь, чем занимаетесь.Из Ваших воспоминаний и фотографий будет создано самое уникальное школьное сочинение. Будем рады всем, кто откликнется.

 E-Mail: Написати
 
  Наш опрос
 
В чем сегодня больше всего нуждается наше образование?

в современных руководителях
в квалифицированных педагогах
в индивидуальных подходах к ученику
в современной материальной базе
в качественных учебных программах и учебниках
в уменьшении нагрузки учащихся
в увеличении нагрузки учащихся
в отмене домашних заданий
в проведении реформы

 
   Архив новостей
 
Октябрь 2017 (14)
Сентябрь 2017 (39)
Август 2017 (15)
Июль 2017 (4)
Июнь 2017 (16)
Май 2017 (29)
Апрель 2017 (19)
Март 2017 (28)
Февраль 2017 (20)
Январь 2017 (24)
Декабрь 2016 (31)
Ноябрь 2016 (23)
Октябрь 2016 (28)
Сентябрь 2016 (22)
Август 2016 (15)
Июль 2016 (12)
Июнь 2016 (35)
Май 2016 (19)
Апрель 2016 (25)
Март 2016 (25)
Февраль 2016 (33)
Январь 2016 (51)
Декабрь 2015 (16)
Ноябрь 2015 (20)
Октябрь 2015 (15)
Сентябрь 2015 (26)
Август 2015 (6)
Июль 2015 (2)
Июнь 2015 (5)
Май 2015 (13)
Апрель 2015 (22)
Март 2015 (28)
Февраль 2015 (32)
Январь 2015 (10)
Декабрь 2014 (27)
Ноябрь 2014 (56)
Октябрь 2014 (23)
Сентябрь 2014 (36)
Август 2014 (10)
Июль 2014 (4)
Июнь 2014 (5)
Май 2014 (17)
Апрель 2014 (24)
Март 2014 (20)
Февраль 2014 (11)
Январь 2014 (26)
Декабрь 2013 (8)
Ноябрь 2013 (8)
Октябрь 2013 (11)
Сентябрь 2013 (19)
Август 2013 (9)
Июль 2013 (2)
Июнь 2013 (4)
Май 2013 (12)
Апрель 2013 (4)
Март 2013 (2)
Февраль 2013 (5)
Январь 2013 (3)
Декабрь 2012 (10)
Ноябрь 2012 (7)
Октябрь 2012 (6)
Сентябрь 2012 (6)
Июль 2012 (8)
Май 2012 (8)
Апрель 2012 (4)
Март 2012 (7)
Февраль 2012 (17)
Январь 2012 (6)
Декабрь 2011 (1)
Ноябрь 2011 (3)
Октябрь 2011 (10)
Сентябрь 2011 (3)
Август 2011 (1)
Июнь 2011 (5)
Май 2011 (5)
Апрель 2011 (7)
Март 2011 (12)
Февраль 2011 (8)
Январь 2011 (2)
Декабрь 2010 (6)
Ноябрь 2010 (5)
Октябрь 2010 (7)
Сентябрь 2010 (2)
Август 2010 (1)
Июнь 2010 (2)
Май 2010 (7)
Апрель 2010 (4)
Март 2010 (5)
Февраль 2010 (6)
Январь 2010 (5)
Декабрь 2009 (6)
Ноябрь 2009 (8)
Октябрь 2009 (22)
Сентябрь 2009 (7)
Июль 2009 (1)
Июнь 2009 (1)
Май 2009 (3)
Апрель 2009 (7)
Март 2009 (2)
Февраль 2009 (6)
Январь 2009 (8)
Декабрь 2008 (1)
Ноябрь 2008 (9)
Июнь 2008 (1)
Май 2008 (2)
Апрель 2008 (14)
Март 2008 (2)
Февраль 2008 (10)
Декабрь 2007 (15)
Ноябрь 2007 (1)
Октябрь 2007 (17)
Сентябрь 2007 (1)
 



 
Пользователь: susanna  
 
 
Полное имя: сусанна
Дата регистрации: 21 мая 2011
Последнее посещение: 21 октября 2017
Группа: Журналисты

Рейтинг:
  • 68


Место жительства: украина, харьков
Номер ICQ:
Немного о себе:


Количество публикаций: 77
Количество комментариев: 0 [ Последние комментарии ]

E-Mail адрес: [написать ПС]
 
 

Фестиваль ораторського мистецтва Хавіна С.Я., Новини, 10-А класс
 
 

04.10. 2017 року було проведено І (районний) етап  обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів  10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин) .

На підставі рішення журі Фестивалю Герман Ярослав, учень 10 класу, визнаний переможцем у номінації «Сценічна виразність».


 


 

ЕКРАНІЗАЦІЇ КЛАСИЧНИХ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗНО-2018, Хавіна С.Я., 11 клас
 
 
Для підготовки до ЗНО пропоную учням 11 класу посилання для перегляду екранізацій класичних творів української літератури

Подробнее --->
 

«SUNFLOWER»-2017 Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» 

ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ВІДБУДЕТЬСЯ  30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ


Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2017 р. до 28.10.2017 р.   

З усіх питань звертатися до координатора гри, учителя української мови та літератури Хавіної Сусанни Яківни


 

Списки з української літератури для читання влітку ШМОВ філологічних та суспільних наук
 
 
На сторінках класів розміщено списки з української літератури для читання влітку

 

Список української літератури для читання влітку 9 клас 8-А класс
 
 

Список укра їнської л ітератури для читання влітку 9 клас

«Слово о полку Ігоревім»

Григорій Квітка-Основ’яненко «Маруся»

Тарас Шевченко « Кобзар»

Пантелеймон Куліш «Чорна рада»

Марко Вовчок «Інститутка»


 

Список літератури для читання влітку7 клас Саленко Н.В., 6-А класс
 
 

Список літератури для читання влітку 7 клас

Іван Франко «Захар Беркут»

Андрій Чайковський «За сестрою»

Михайло Стельмах  «Гуси-лебеді летять…»

Григір Тютюнник «Климко»

Олекса Стороженко «Скарб»

Богдан Лепкий  «Мишка (Казка для дітей, для малих і великих)», «Цвіт щастя»

Марина Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»

Любов Пономаренко «Гер переможений»

Олександр Гаврош «Неймовірні пригоди Івана Сили»


 

Список літератури для читання влітку 10 клас Хавіна С.Я., 9-А класс
 
 

Список літератури для читання влітку 10 клас

ЛІТЕРАТУРА 70-90-х років ХІХ ст.

Іван Нечуй-Левицький “Кайдашева сім’я”

Панас Мирний (П.Рудченко) “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”

Іван Карпенко-Карий (І. Тобілевич) “Мартин Боруля”

Михайло Старицький “Оборона Буші”

Іван Франко «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Безмежнеє поле…», “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”, “Чого являєшся мені...” , “Легенда про вічне життя», “Розвивайся ти, високий дубе...”, “Декадент”, “Мойсей”,“Сойчине крило”

Борис Грінченко “Каторжна”


УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 10-х років ХХ ст.

Михайло Коцюбинський Intermezzo ”, “Тіні забутих предків”

Ольга Кобилянська “Земля”

Василь Стефаник “Камінний хрест”

Леся Українка (Лариса Косач) Contra spem spero !”, “І все-таки до тебе думка лине...”, “ To be or not to be ?..”, “І ти колись боролась, мов Ізраїль...”, “Хвиля”, “Стояла я і слухала весну…”, “Все- все покинуть, до тебе полинуть…”, “Уста говорять: “Він навіки згинув!..”, “Лісова пісня”

Микола Вороний “Іванові Франкові”, “Блакитна Панна”,  “Інфанта”

Олександр Олесь (О. Кандиба) “З журбою радість обнялась...”, “Чари ночі”, “О слово рідне! Орле скутий!..”,  “По дорозі в Казку”

Володимир Винниченко “Момент”









 

Список української літератури для читання влітку 8 клас Хавіна С.Я., 7-А класс
 
 

Список укра їнської лі тератури для читання влітку 8 клас


Іван Карпенко-Карий «Сто тисяч»

Михайло Коцюбинський «Дорогою ціною»

ОлександрДовженко «Ніч перед боєм»

Ніна Бічуя «Шпага Славка Беркути»

В олодимир Дрозд«Білий кінь Шептало»
Юрій Винничук «Місце для дракона»

 

Валентин Чемерис «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання»


 

Список української літератури для читання влітку 6 клас Хавіна С.Я., 5-А класс
 
 

Список укра їнської л ітератури для читання влітку 6 клас


Володимир Винниченко «Федько-халамидник»

Оксана Іваненко «Друкар книжок небачених»

Емма Андієвська «Казка про яян», «Говорюща риба»

Всеволод Нестайко «Тореадори з Васюківки»

Ярослав Стельмах «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»

Леся Воронина «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9»


 

ПІДСУМКИ "СОНЯШНИК-2017" Соколова І.І., Хавіна С.Я., Конкурсы
 
 
Підбито підсумки VIII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»-2017.  У нашій школі у грі брали участь учні 1-11 класів. Серед 71 учасника:

Диплом І ступеня регіонального рівня отримали : Зимогляд С. (8-А) , Боєва Т. (9-А), Драпкіна О. (9-А) , Гавриченкова К. (9-А), Фредриксен А. (9-А), Факлієр М. (10-А).

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня: Амчиславський А. (9-А), Марченко Д. (5-А), Афанасьєв М. (9-А), Герман Я. (9-А) , Донченко О. (9-А), Неводничий А. (9-А) , Махаринська Л. (10-А).

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня: Денисюк О. (6-А), Котоміна К. (6-А) , Тарабановська В. (6-А), Кияшко А. (7-А) , Шляхецька С.(7-А).

Переможців нагороджено Дипломами та подарунками.  ВІТАЄМО!!! Також вітаємо і вчителя української мови та літератури Хавіну Сусанну Яківну, яка підготувала переможців.



 

Вернуться назад << [1] 2 3 4 5 6 7 8 >> Следующая страница
  Информационный стенд
 


Вересень

01 вересня, 9.30 - свято Першого дзвоника.

6-7 вересня - районний турнір математиків.

6 вересня, 17.30 - батьківські збори.

18 вересня - районний турнір хіміків.

21-22 вересня - Рош-а-шана. Новий рік.

28 вересня - Поздоровлення до Дня вчителя.

29 вересня - Йом кипур.

30 вересня - Ніч науки.
 
  Найти нас очень легко!
 
Старша школа



Початкова школа

 
  Корисні посилання
 
Мiнiстерство освiти і науки України

Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти

МВС УКРАЇНИ



Портал ХАНО


Педагогічна преса

Система тестування знань - Тесторiум

Національна дитяча «гаряча» лінія

 
  Наши друзья
 
 
   Администрация
 
 Админ проекта: BaLIsTIkA
 Icq: 199519271
 E-Mail: Написать мне

 Руководитель: Тетяна Вайнберг
 E-Mail: Написать мне
 
 
 

Главная страница | Реєстрація | Добавить новость

Copyright © 2007 www.sc170.kharkov.ua | BaLIsTIkA | ITAS Hosting :)

Rambler's Top100